Ženy Náchoda B předehrávaly zápas posledního kola proti Chýnovu. To nejlepší bylo k vidění hned na začátku. Adéla Víšová porazila Miroslavu Cízlerová 4:0 na dráhy a na kuželky o více než o 100. Její výkon 566 kuželek již nikdo v průběhu zápasu nepřekonal. Druhá dvojice dopadla podobně, ale v opačném gardu. Helena Mervartová neuhrála proti Zuzaně Mihálové ani jednu dráhu. Po první třetině tak byl stav 1:1, ale na kuželky vedl Náchod o 73.

Ve druhé třetině začaly obě náchodské hráčky špatně. Denisa Nálevková po první prohrané dráze další tři dráhy těsně vyhrála a mohla se radovat z vítězství nad Janou Takáčovou, i když porazila o 2 kuželky méně. Eliška Boučková také vyhrála, ale střídala špatné dráhy s výbornými. Dva výkony nad 140 a dvě dráhy pod 120 stačily na vítězství nad Věrou Návarovou. Náchod vedl 3:1 o 101 kuželek.

V poslední třetině se čekalo zvýšení náskoku Náchoda, ale opak byl pravdou. Lucii Slavíkové ani Denise Kovačovičové se nedařilo. Ani jedna nepřekonala hranici 500 kuželek a proti soupeřkám uhrály každá pouze jednu dráhu. Náskok Náchoda byl ale dostatečný, a tak Náchod nakonec utrpěl vítězství 5:3 o 55 kuželek. Se svým výkonem mohou být spokojeny pouze Adéla Víšová a částečně Eliška Boučková, ale na slabší soupeřky to stačilo.

Víšová – Cízlerová                   4:0 (566:434)

Mervartová – Mihálová             0:4 (480:539)

Nálevková – Takáčová              3:1 (508:510)

Boučková – Návarová              2:2 (525:495)

Slavíková – Kotorová               1:3 (494:512)

Kovačovičová – Kovandová     1:3 (496:524)