Dalším soupeřem žen Náchoda B byl Chýnov a Náchod hned od začátku plnil roli favorita. V první třetině se podařilo vyhrát oběma náchodským hráčkám. Karolína Kovaříková porazila Zuzanu Mihálovou díky zlepšení ve druhé polovině. Denisa Kovačovičová předvedla vyrovnaný výkon, mezi nejlepší a nejhorší drahou byl rozdíl jen 9 kuželek a Mirku Cízlerovou jasně porazila. Náchod vedl 2:0 o 46 kuželek.

Další bod pro Náchod získala Adéla Víšová, když porazila Jolanu Jelínkovou na všech čtyřech drahách. Příliš se nedařilo Michaele Duškové, první dvě dráhy proti Věře Návarové prohrála. Střídající Bára Lokvencová jasně vyhrála třetí dráhu. Pak ale přišlo oboustranné trápení v poslední dorážce, které skončilo prvním bodem pro hosty. Náchod vedl po dvou třetinách 3:1 o 98 kuželek a o vítězství domácích již nikdo nepochyboval.

V poslední třetině Náchod své vítězství potvrdil., Lucie Slavíková získala bezpečný náskok nad Ditou Kotorovou již po dvou drahách, když vedla o 57 kuželek. Kvalitní souboj předvedly poslední dvě hráčky. Alena Kovandová vyhrála díky větší vyrovnanosti. Helena Mervartová sice dala na třetí dráze 160 kuželek, ale zbývající dráhy prohrála. Náchod s přehledem porazil Chýnov 6:2 o 140 kuželek, potvrdil pokračování vítězné série a upevnil si pozici v čele tabulky. Nebyla znát ani absence dvou hráček základní sestavy, které hrály za áčko ve ValMezu.

Kovaříková – Mihálová                         3:1 (538:519)

Kovačovičová – Cízlerová                    3:1 (525:498)

Víšová – Jelínková                               4:0 (539:478)

Dušková + Lokvencová – Návarová     1:3 (495:504)

Slavíková – Kotorová                           3:1 (547:494)

Mervartová – Kovandová                     1:3 (540:551)