Ženy Náchoda B v prvním domácím zápase přivítaly tým Kutné Hory. Zápas nevyšel zkušené Mileně Mankovecké. Evě Renkové stačil k přesvědčivému vítězství průměrný výkon. Nerozhodný stav po první třetině zajistila Denisa Kovačovičová těžce vydřeným vítězstvím nad Janou Abrahámovou. V celkovém součtu ale vedla Kutná Hora o 26 kuželek.

Ve druhé třetině byl konečně k vidění kvalitní výkon. Postarala se o něj Denisa Nálevková. Své soupeřce Haně Barborové nadělila výkonem 558 bez dvou kuželek téměř celou stovku. Kutnou Horu ale udržela ve hře Jitka Bulíčková, která poměrně jasně porazila Michaelu Duškovou. Po dvou třetinách byl zápas stále otevřený. Při stavu 2:2 vedl Náchod o 15 kuželek.

Třetí třetina se ale stala jednoznačnou záležitostí domácích. Adéla Víšová jasně porazila slabě hrající Zdeňku Vokolkovou. Náchodu se vyplatilo střídání, když Dana Adamů vystřídala Kateřinu Gintarovou a zpočátku vyrovnaný zápas proti Lence Klimčákové nakonec výrazně vyhrála. Hosté v závěru zcela odpadli a Náchod nakonec vysoko vyhrál 6:2 o 202 kuželek.

Kovačovičová – Abrahámová 2:2 (509:503)

Mankovecká – Renková 1:3 (474:506)

Nálevková – Barborová 4:0 (558:460)

Dušková – Bulíčková 1:3 (480:537)

Gintarová + Adamů D. – Klimčáková 3:1 (505:456)

Víšová – Vokolková 4:0 (511:373)