I v druhém zápase se ženy Náchoda B představily doma a jejími soupeřkami byly hráčky Kutné Hory. První zápas mezi Karolínou Kovaříkovou a hanou Barborovou skončil na kuželky nerozhodně, ale na body byla úspěšnější hostující hráčka. Nerozhodný stav po první třetině zajistila Denisa Kovačovičová, když porazila Evu Renkovou na všech čtyřech drahách. Při skóre1:1 vedl Náchod o 28 kuželek.

Zápas byl relativně vyrovnaný jen v první třetině. Od druhé třetiny už zápasu jasně vládly náchodské ženy. V prostřední části hostující hráčky uhrály pouze jeden dílčí bod a to ještě za rozhodnutého stavu 3.0 na dráhy. Adéla Víšová s Denisou Nálevkovou zařídily vedení Náchoda 3:1 o 141 kuželek.

Za rozhodnutého stavu mohli diváci v klidu sledovat vrcholné představení Elišky Boučkové. Ta zahájila výkonem 164 kuželek na první dráze. Pak sice trochu slevila, ale třetí a čtvrtá dráha byly opět nad 150 kuželek. V celkovém součtu to dalo výkon 607 kuželek a Eliška Boučková se stala první náchodskou hráčkou, která letos překonala šestistovku.

Ostatním hráčkám to již tolik nepadalo. Helena Mervartová byla po dvou drahách vystřídána Barborou Lokvencovou, ale té vyšla jen první dráha. Klára Miláčková tak získala bod pro Kutnou Horu tím, že vyhrála tři dráhy. Kuriozitou je, že získala bod pro družstvo, i když dosáhla nejhoršího výkonu v zápase. Náchod porazil Kutnou Horu zcela jednoznačně 6:2 o 232 kuželek.

Kovaříková – Barborová                                  1:3 (509:509)

Kovačovičová – Renková                                 4:0 (561:533)

Víšová – Adamcová                                          4:0 (538:473)

Nálevková – Abrahámová                                3:1 (545:497)

Mervartová + Lokvencová – Miláčková            1:3 (470:464)

Boučková – Kopecká                                       3:1 (607:522)