V přímém souboji o druhé místo se utkal Náchod B s Pelhřimovem. Adéla Víšová sice nezopakovala výkon z minulého kola, vítězství proti Josefině Vytiskové ale vybojovala. Ve druhé dvojici se ale nedařilo Kateřině Gintarové a střídající Dana Adamů byla jen o trochu lepší. Výsledkem byla vysoká porážka s Kateřinou Carvovou. Po první třetině byl blíže k vítězství Pelhřimov, vedl o 25 kuželek při skóre 1:1.

Ve druhé třetině učinil Náchod důležitý krok k celkovému vítězství. Denisa Nálevková využila slabší formy Jany Pliešovské a kromě vítězství 4:0 získala i slušný náskok v kuželkách. Vyrovnaný zápas mezi Eliškou Boučkovou a Gabrielou Knězů rozhodovaly až poslední hody a nakonec o 1 kuželku vyhrála Eliška Boučková. Po dvou třetinách Náchod vedl 3:1 a měl i nadějný náskok 50 kuželek.

Nabídnutou příležitost již náchodské hráčky nepustili. Milena Mankovecká zdolala Anetu Kusiovou. První polovina byla vyrovnaná, ale ve druhé polovině se hostující hráčce přestalo dařit. Helena Mervartová držela krok se Štěpánkou Vytiskovou, prohrála až poslední dorážkou. Náchod tak v důležitém zápase porazil Pelhřimov 6:2 o 70 kuželek a vystřídal ho na druhém místě. Na vedoucí Jihlavu ztrácí Náchod 2 body, ale má odehráno o zápas méně.

Víšová – Vytisková J.                           2,5:1,5 (524:506)

Gintarová + Adamů D. – Carvová         1:3 (482:525)

Nálevková – Pliešovská                       4:0 (522:448)

Boučková – Knězů                               3:1 (514:513)

Mankovecká – Kusiová                        3:1 (524:489)

Mervartová – Vytisková Š.                   2:2 (534:549)