Zápas mezi Náchodem B a Pelhřimovem byl přímým soubojem o 3. místo. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Hana Vaňková sice prohrála první dráhu proti Jozefině Vytiskové, ale od druhé dráhy držela vývoj zápasu ve svých rukou. Druhý bod přidala Milena Mankovecká, která vydřela těsné vítězství nad Ludmilou Landkamerovou. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 45 kuželek.

Denisa Kovačovičová narazila na nejlepší hráčku hostí a proti Štěpánce Vytiskové neuhrála ani dráhu. Druhá Denisa, Nálevková, si naštěstí poradila s Kateřinou Carvovou díky třetí dráze, kterou vyhrála 145:95. Po dvou třetinách vedl Náchod 3:1 o 77 kuželek a zdálo se, že je rozhodnuto. Rozhodnuto ale nebylo. Z náskoku Náchoda zbylo po první dráze pouhých 5 kuželek. V průběhu první dorážky Náchod sáhl ke střídání a Adélu Víšovou vystřídala Helena Mervartová. Ta se rozehrála k výbornému výkonu a byla blízko k vítězství. Aneta Kusiová zachránila bod pro Pelhřimov tím, že předposledním hodem trefila hodovou devítku. Kateřina Majerová se také zlepšila a po prohrané první dráze na dalších třech drahách porazila Petru Skotákovou. Náchod tak nakonec vyhrál nad Pelhřimovem 6:2 o 74 kuželky a vystřídal svého soupeře na 3. místě.

Vaňková – Vytisková J.                       3:1 (530:499)

Mankovecká – Landkamerová              2,5:1,5 (519:505)

Nálevková – Carvová                            3:1 (562:486)

Kovačovičová – Vytisková Š.              0:4 (527:571)

Majerová K. – Skotáková                      3:1 (529:501)

Víšová + Mervartová – Kusiová           2:2 (505:536)