S posledním týmem tabulky se od Náchoda nečekalo nic jiného než vítězství. Miloš Voleský zahájil ve velkém stylu, plné 180 a dorážka 88. Tři hody před koncem měl už 495 kuželek, ale v posledních třech hodech už nepřidal ani jednu.

Náchod ale po první třetině vedl jen o 18 kuželek, protože Jaroslav Dlohoška neměl svůj den a rychnovští Pavel Krejčík a Luboš Šípek hráli poměrně dobře. Jaroslav Špicner poměrně snadno přehrál Jana Zemana i střídajícího Václava Buřila. Jiří Tesař to ale neměl s Ilonou Sýkorovou jednoduché, po celou první dráhu to byl vyrovnaný souboj. Po výměně drah už byl Tesař lepší. Náchod vedl 6:2 o 128 kuželek a povinnost vítězství tím byla splněna. I za rozhodnutého stavu byl zápas v poslední třetině zajímavý. Jiří Doucha po větší část zápasu vedl nad Jaroslavem Šmejdou, ale v poslední dorážce Šmejda otočil zápas ve svůj prospěch. Z Ladislava Urbánka měli domácí největší obavy, před týdnem tu za rychnovské áčko hodil 570. Dnes mu to ale nešlo, a tak body z poslední dvojice bral David Stára. Náchod zvládl povinné vítězství nad Rychnovem poměrně jasně 12:4 o 124 kuželky, ale kromě Miloše Voleského byly k vidění jen průměrné a podprůměrné výkony.

Voleský – Krejčík                     495:437

Dlohoška – Šípek                     394:434

Špicner – Zeman + Buřil          445:374

Tesař – Sýkorová                     452:413

Doucha ml. – Šmejda               436:455

Stára – Urbánek                        443:428