Dalším soupeřem Náchoda B v divizi byl kvalitní tým Rychnova B. Začátek zápasu byl velkolepý. Ze čtyř hráčů hned tři překonali v první padesátce hranici 250 kuželek. Nejvíce se dařilo Martinu Čihákovi, který končil s výborným číslem 520 kuželek. Martinu Hanušovi na body nestačilo ani 487 kuželek. Na pětistovku to měl rozjeté i Matěj Stančík, ale druhá dráha byla slabší. Na vítězství nad Frantou Hejnou to stačilo. Frantovi se nedařilo, ale bojoval o každou kuželku. Po první třetině měl Rychnov při skóre 4:0 náskok 66 kuželek.

Výborný výkon hlavně v plných předváděl Michal Kala a nedal šanci Aleši Tichému, který nezopakoval výkon z minulého kola. Poprvé se letos zadařilo Jardovi Špicnerovi, který vysoko porazil Petra Gáluse, když v poslední dorážce nahrál 52 kuželek. Jarda tak získal první dva body pro Náchod a otočil celkové skóre o 7 kuželek ve prospěch Náchoda. Na body ale vedl Rychnov 6:2.

Diváci čekali drama, ale žádné nebylo. Rychnovští hráči spláchli náchodské soupeře až příliš jednoznačně. Kvalitně hrající Vojta Šípek jasně porazil Jirku Douchu. Láďa Urbánek si vytvořil bezpečný náskok nad Milošem Voleským už v první polovině a vývoj zápasu nezvrátil ani střídající Miki Martinec. Rychnov podal v Náchodě výborný výkon, překonal hranici 2800 kuželek a přesvědčivě vyhrál 14:2 o 72 kuželek. Náchod zůstává po třech kolech stále bez zisku bodu.

 Hanuš – Čihák                                      487:520

Hejna – Stančík                                    439:472

Tichý – Kala                                         459:472

Špicner – Gálus                                   492:406

Voleský + Martinec M. – Urbánek         420:444

Doucha ml. – Šípek                              438:493

Autor: Tomáš Majer

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.