Překvapivou výhru z Rosic potřeboval Náchod potvrdit v domácím zápase proti Zlínu. Úvod vyšel lépe domácím. Martina Hrdinová porazila soupeřku na všech čtyřech drahách a získala i slušný náskok v kuželkách. Hostům nepomohlo ani střídání Kristýny Zimákové Petrou Šustkovou. Bod za vítězství získala i Šárka Majerová, když Ditě Trochtové přenechala pouze první dráhu. Náchod vedl 2:0 o 111 kuželek a vypadalo to na jednoduchou záležitost.

Ve druhé třetině ale nastaly komplikace. Martina Zimáková u Bohdana Jankových vyhrály první tři dráhy a snížily náskok Náchoda na polovinu. Už po třech drahách tak bylo jasné, že stav po dvou třetinách bude 2:2. Kateřina Majerová zabrala alespoň na poslední dráze a Martinu Zimákovou porazila na celkové číslo, i když na dráhy prohrála. Renatě Šimůnkové se nedařilo a s kvalitně hrající Bohdanou Jankových prohrála o 70 kuželek. Po dvou třetinách ještě Náchod neměl nic jistého, stav byl 2:2 a 54 kuželek pro Náchod.

Závěr zápasu si už náchodské hráčky pohlídaly. Nikola Portyšová potvrdila výbornou formu a již podruhé za sebou překonala hranici 580 kuželek. Kvalitně zahrála i Aneta Cvejnová. Obě náchodské hráčky si zajistily vítězství nad soupeřkami již po třech drahách. Tím bylo o vítězství Náchoda definitivně rozhodnuto. Náchod si upevnil 4. místo v ligové tabulce a v příštím kole se v Blansku utká v přímém souboji o 3. místo.

Majerová Š. – Trochtová                      3:1 (559:530)

Hrdinová – Zimáková K. + Šustková    4:0 (566:484)

Majerová K. – Zimáková M.                  1:3 (566:553)

Šimůnková – Jankových                      0:4 (510:580)

Cvejnová – Slovenčíková                     4:0 (564:534)

Portyšová – Matlachová                       3,5:0,5 (586:548)