Po rekordním vítězství v České Lípě se čekalo, že se Náchod podobným způsobem předvede i s Konstruktivou Praha. Tentokrát ale Náchod narazil na lepšího soupeře než před týdnem. V první třetině bylo o rozdělení bodů rozhodnuto již po třech drahách. David Stára vyhrál první tři dráhy nad Vaškem Posejpalem a stejně tak naložil Pavel Kohlíček s Láďou Beránkem. Po první třetině bylo ještě vše otevřené. Stav byl 1:1 a 14 kuželek pro Náchod.

Ve druhé třetině nabral vývoj zápasu zcela nečekaný směr. Tonda Hejzlar sice první dvě dráhy nad Jakubem Wrzecionkem vyhrál, nakonec se ale z vítězství radoval hostující hráč. Nečekaně snadno si Tibor Machala poradil s Tomášem Majerem a stanovil tak překvapivé vedení Konstruktivy 3:1 o 58 kuželek.

V závěru se ještě Náchod pokoušel s nepříznivým výsledkem něco dělat. Tomáš Adamů ale uhrál proti Petrovi Tepličancovi jen první dráhu. Honza Adamů s kvalitním výkonem 582 kuželek na vše nestačil a pouze snížil porážku na 2:6 o 63 kuželek. Konstruktiva předvedla v Náchodě velmi dobrý výkon a překvapivě, ale zaslouženě si z Náchoda odvezla oba body.

Stára – Posejpal                       3:1 (561:522)

Beránek – Kohlíček                  1:3 (548:573)

Hejzlar – Wrzecionko               2:2 (522:542)

Majer – Machala                       1:3 (532:584)

Adamů T. – Tepličanec                        1:3 (531:568)

Adamů J. – Zahrádka               3:1 (582:550)