Po třech domácích porážkách potřebovaly ženy Náchoda v zápase s Konstruktivou Praha zvítězit, aby se vzdálily sestupovým pozicím, které před zápasem obsazovala právě Konstruktiva.

Úvodní souboj Majerové s Novou rozhodla až poslední dráha ve prospěch hostující hráčky. Na vedlejších drahách ale Hrdinová nadělila slabě hrající Kotoučové rovných 100 kuželek, a tak Náchod vedl po první třetině o 70 kuželek, když na body byl stav 1:1.V prostřední části získaly oba body náchodské hráčky. Brožkové stačil i slabší výkon na vítězství nad Zichovou. Bezdíčková zahrála o něco lépe a již po třech drahách porazila Najmanovou. Náchod tak po dvou třetinách disponoval náskokem 3:1 o 113 kuželek, což přineslo domácím hráčkám klid do koncovky a první domácí vítězství již bylo blízko.Cvejnová již první drahou 150 naznačila, že tentokrát se žádný zvrat konat nebude. Na dalších drahách sice zvolnila, ale vítězství na každé dráze nad Chlumskou si vždy pohlídala. Vyrovnaný zápas Šimůnkové s Holubovou sice vyhrála díky poslední dorážce hostující hráčka, ale větší radost měly náchodské hráčky, protože na čtvrtý pokus se mohou radovat z prvního domácího vítězství.

Majerová – Nová                      1,5:2,5 (540:570)

Hrdinová – Kotoučová              4:0 (566:466)

Brožková – Zichová                 2:2 (512:489)

Bezdíčková – Najmanová         3:1 (533:513)

Cvejnová – Chlumská              4:0 (553:513)

Šimůnková – Holubová            1,5:2,5 (534:554)