Týden po debaklu od Rosic se náchodské ženy opět představily doma, tentokrát proti hratelnějšímu soupeři, kterým byla pražská Konstruktiva. Úvod zápasu ale nebyl pro domácí jednoduchý. Nedařilo se Šárce Majerové ani střídající Elišce Boučkové, a tak Naděžda Novotná nahrála na domácí hráčky téměř 100 kuželek. Svůj standard odvedla Martina Hrdinová a snadno si poradila s Marií Chlumskou. Náskok v kuželkách byl ale stále na straně Konstruktivy. Hosté vedli při stavu 1:1 o 40 kuželek.

Od druhé třetiny se ale zápas začal vyvíjet ve prospěch Náchoda. Katka Majerová podala výborný výkon, který korunovala výbornou poslední dorážkou 79 kuželek a o 2 kuželky překonala hranici 600 kuželek. Bod pro Náchod přidala i Nina Brožková, která vyrovnanou hrou porazila Terezu Chlumskou. Po dvou třetinách už Náchod vedl 3:1 o 64 kuželek.

To nejlepší ale přišlo v poslední třetině. Aneta Cvejnová dosáhla nejlepšího výkonu letošní 1. ligy žen, porazila celkem 644 kuželek. Všechny plné nad 100 kuželek, dorážky od 45 do 62 kuželek, jednotlivé dráhy 170, 148, 158 a 168 kuželek. Jasné vítězství Anty Cvejnové nad Hanou Kovářovou definitivně rozhodlo zápas. Vyhrát se podařilo i Nikole Portyšové nad Janou Čihákovou, takže Náchod nakonec porazil Konstruktivu 7:1 o 156 kuželek a o neúspěšném zápase proti Rosicím si spravil chuť.

Majerová Š. + Boučková – Novotná           0:4 (490:586)

Hrdinová – Chlumská M.                             4:0 (564:508)

Majerová K. – Koblížková                            3:1 (602:544)

Brožková – Chlumská T.                             3:1 (557:511)

Cvejnová – Kovářová                                   4:0 (644:561)

Portyšová – Čiháková                                  2,5:1,5 (573:564)