Náchod byl v zápase proti nováčkovi z Jihlavy favoritem a zpočátku vše nasvědčovalo tomu, že se soupeřem nebude mít žádné problémy. Martina Hrdinová kvalitním výkonem 585 kuželek porazila Martinu Melchertovou na všech čtyřech drahách a získala i slušný náskok v kuželkách. Šárka Majerová porazila Karolínu Derahovou na první dráze o 20 kuželek. Pak ale zbývající tři dráhy prohrála a bod nakonec získala Derahová, i když porazila méně kuželek. Po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky vedl Náchod o 84 kuželek.

Ve druhé třetině se ale vývoj utkání zkomplikoval. Lucie Moravcová po nevýrazném výkonu vysoko prohrála se Šárkou Dvořákovou. Nina Brožková svedla kvalitní zápas proti Lence Concepción. Nakonec pouhých 6 kuželek rozhodlo o vítězství hostující hráčky. Jihlava tak po dvou třetinách vedla na body 3:1, na kuželky ale stále vedl Náchod o 29.

Těžkou úlohu měla Aneta Cvejnová proti Janě Braunové. Potřebovala vyhrát, ale první dráhu prohrála o 28 kuželek. Na druhé dráze ale Aneta zahrála výborných 174 kuželek a šla do vedení, Po nerozhodné třetí dráze tak o vítězství Anety Cvejnové rozhodla až poslední dráha. K celkovému vítězství ale Náchod potřeboval i vítězství v poslední dvojici. Tam se Nikole Portyšové nedařilo, v polovině zápasu prohrávala s Petrou Dočkalovou o 28 kuželek. Ani zlepšení ve druhé polovině ale na vítězství nestačilo. Náchod tak překvapivě ztratil bod s Jihlavou, i když na kuželky vyhrál o 51. Z šesti dvojic ale čtyři skončily vítězstvím hostů.

Majerová Š. – Derahová                       1:3 (536:524)

Hrdinová – Melchertová                       4:0 (585:513)

Moravcová – Dvořáková                       1:3 (502:551)

Brožková – Concepción                       2:2 (562:568)

Cvejnová – Braunová                           2,5:1,5 (582:546)

Portyšová – Dočkalová                        2:2 (538:552)