V předehrávce mezi Náchodem a Slávií šlo o hodně. Náchod potřeboval vyhrát, aby si udržel naději na třetí místo. Body ale potřebovala i Slavia, která má ještě šanci získat mistrovský titul. Hrál se vyrovnaný souboj, ve kterém se bojovalo o každou kuželku. V zápase dvou Šárek to vypadalo, že vyhraje hostující Šárka Marková. V posledních třech hodech ale dvakrát ujela a z vítězství o jedinou kuželku se nakonec radovala Šárka Majerová. Olga Hejhalová získala náskok na druhé dráze, kde porazila 172 kuželek. Tento náskok ale nebyl rozhodující, na poslední dráze Martina Hrdinová zápas otočila a výkonem 586 kuželek získala bod pro Náchod. Náchod vedl 2:0 o 18 kuželek.

I druhá třetina přinesla dvě napínavé koncovky. V obou případech rozhodovaly až poslední hody a v obou případech se radovaly slávistky. Lucie Moravcová potřebovala k vítězství nad Kristýnou Jurákovou dorazit na dva hody poslední dvě kuželky. Lucie Moravcová ale jednou ujela a to znamenalo výhru pro Kristýnu Jurákovou. Zápas mezi Kateřinou Majerovou a Michaelou Kučerovou rozhodly 2 kuželky ve prospěch Michaely Kučerové. Po dvou třetinách byl stav 2:2 a na kuželky vedl Náchod o 16 kuželek.

Jindy spolehlivá Nikola Portyšová tentokrát neměla svůj den a pokazila, co se dalo. Ani střídající Denisa Nálevková nenalezla správný recept na porážení kuželek a tak obě hráčky dohromady porazily jen 470 kuželek. Helena Gruszková získala celkem snadno vítězství 4:0. Podobný vývoj ale v opačném gardu měl zápas mezi Anetou Cvejnovou a Vlastou Kohoutová. Zde jasně vládla domácí hráčka a tak již dlouho před koncem bylo jasné, že oba týmy získají po třech bodech a o vítězství rozhodne celkový součet. Ten měla nakonec o 16 kuželek vyšší Slavia Praha. Těsná porážka se Slavií znamená pro Náchod konec nadějí na bronzovou medaili. Již teď je jisté, že Náchod skončí celkově na čtvrtém místě.

Majerová Š. – Marková                         2:2 (541:540)

Hrdinová – Hejhalová                           2:2 (586:569)

Moravcová – Juráková                         1,5:2,5 (571:571)

Majerová K. – Kučerová                       1,5:2,5 (555:557)

Cvejnová – Kohoutová                         4:0 (560:533)

Portyšová + Nálevková – Gruszková   0:4 (470:529)