Náchod nastoupil do zápasu se Slavií s odhodláním vymazat nulu v počtu domácích vítězství v této sezóně. Soupeřem byl ale tentokrát mnohonásobný mistr republiky, který body ztrácí jen výjimečně. Úvod zápasu vyšel lépe Náchodu.

Hrdinová výborným výkonem 591 přehrála kvalitně hrající Kohoutovou. Bod přidala i Bezdíčková, které k vítězství nad Kaanovou stačil i slabší výkon. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 44 kuželek.Velký souboj sehrála Brožková se Šťastnou. O těsném vítězství Šťastné rozhodla až poslední dorážka. Adamů se nedařilo a již po třech drahách ztratila naději na bod v zápase s Markovou. Slavia tak vyrovnala stav utkání na body 2:2, na kuželky vedla Slavia o 4.V poslední třetině se bojovalo o každou kuželku. Cvejnová třikrát těsně vyhrála nad Tauerovou a získala tím třetí bod pro Náchod. Přesně naopak ale dopadla Šimůnková, která třikrát těsně prohrála s Jurákovou. Bylo tak jasné, že oba týmy získají minimálně 3 body a o vítězství rozhodne celkový součet. Ten měla nakonec vyšší Slavia o 29 kuželek. Náchod tak prohrál i třetí domácí zápas, ale proti Slavii podal nejlepší výkon z těchto tří zápasů.

Bezdíčková – Kaanová                        2,5:1,5 (520:494)

Hrdinová – Kohoutová                         2:2 (591:573)

Brožková – Šťastná                              2:2 (573:579)

Adamů + Majerová – Marková             1:3 (507:549)

Cvejnová – Tauerová                           3:1 (578:555)

Šimůnková – Juráková                         0:4 (540:588)