Na úvod nové sezóny přivítaly náchodské ženy nejtěžšího soupeře, tým Rosic, který vloni ligu vyhrál. V první třetině se z vítězství radovaly hostující hráčky. Lucie Moravcová sice proti Naděždě Dobešové uhrála dvě dráhy, ale v celkovém součtu prohrála o 30 kuželek. Kvalitní souboj Martiny Hrdinové s Lucií Vaverkovou rozhodla ve prospěch rosické hráčky až poslední dráha. Po první třetině vedly Rosice 2:0 o 43 kuželek.

V prostřední třetině zazářila náchodská dorostenka Eliška Boučková, když jasně porazila Natálii Topičovou. Nedařilo se ale Renatě Šimůnkové ani střídající Nině Brožkové. Iva Rosendorfová získala bod pro Rosice již po třech drahách. Po dvou třetinách vedly Rosice 3:1o22 kuželek, takže o vítězi ještě nebylo rozhodnuto.

Závěrečná část přinesla dva jednoznačné zápasy. Aneta Cvejnová porazila Andreu Axmanovou a Alena Kantnerová totéž provedla s novou náchodskou posilou Nikolou Portyšovou. Po třech drahách tak měly Rosice jistotu minimálně jednoho bodu a k zisku druhého bodu potřebovaly udržet náskok 17 kuželek. To se jim podařilo, když poslední dráhy skončily v obou

Moravcová – Dobešová                                      2:2 (534:564)

Hrdinová – Vaverková                                         1:3 (574:587)

Šimůnková + Brožková – Rosendorfová       1:3 (508:539)

Boučková – Topičová                                         3:1 (575:523)

Cvejnová – Axmanová                                        3,5:0,5 (554:520)

Portyšová – Kantnerová                                     0,5:3,5 (530:559)

případech nerozhodně. Náchod sice prohrál 2:6 o 17 kuželek, ale byl největšímu favoritu ligy důstojným soupeřem.