V Náchodě se utkaly dva týmy s aktuálně nejlepší formou. Náchod vyhrál již 4x za sebou a vedoucí Rosice zatím ztratily pouze 1 bod. Náchodské hráčky se velkých jmen v soupeřově sestavě nezalekly a začaly naplno.

Šárka Majerová první dráhu vyhrála výkonem 164 kuželek, další tři dráhy ale lépe zahrála Lucie Vaverková. Martina Hrdinová v kvalitním a vyrovnaném zápase porazila Naďu Dobešovou o 3 kuželky. Náchod tak udržel stav 1:1, když na kuželky vedly Rosice o 34. I ve druhé třetině se bojovalo o každou kuželku. Důležitý bod získala Nina Brožková proti Andrei Axmanové. Po prohrané první dráze na dalších třech vyhrála. Nejlepší hráčka 1. ligy Natálie Topičová porazila Danu Adamů již po třech drahách, ale domácí hráčka byla favoritovi vyrovnaným soupeřem. V celkovém součtu se moc nezměnilo. Při stavu 2:2 vedly Rosice o 37 kuželek. V poslední třetině dobře zahrála Aneta Cvejnová, porazila Iva Rosendorfou a z náskoku Rosic ukrojila také nějaké kuželky. Svůj den ale neměla Renata Šimůnková. Její prohra s Alenou Kantnerovou rozhodla, že rosická série zápasů bez porážky pokračuje, zatímco náchodská vítězná série skončila na čísle 4. Zápas, který byl ozdobou kola, vyhrály Rosice 5:3 o 59 kuželek.

Majerová – Vaverková              1:3 (547:584)

Hrdinová – Dobešová               2:2 (584:581)

Brožková – Axmanová             3:1 (557:538)

Adamů – Topičová                   0,5:3,5 (534:556)

Cvejnová – Rosendorfová        3:1 (573:540)

Šimůnková – Kantnerová         1,5:2,5 (499:554)