Už začátek zápasu Náchoda proti Zábřehu naznačil, že to bude opět jednoznačná záležitost jako v předchozích dvou zápasech Náchoda. Kamila Chládková a Romana Švubová nehrály špatně, dosáhly výkonů kolem 550 kuželek, ale stačilo jim to jen na 1 dílčí bod. Šárka Majerová porazila Kamilu Chládkovou s nulou a Eliška Boučková nestačila na Romanu Švubovou pouze na třetí dráze. Po první třetině Náchod disponoval nadějným vedením 2:0 o 69 kuželek.

Ve druhé třetině nebyla převaha Náchoda už tak výrazná, protože ke kvalitě zápasu přispěly větší měrou i hostující hráčky. Kateřina Majerová sehrála vyrovnaný zápas proti Lence Kubové, který rozhodla až lepší poslední dorážka náchodské hráčky. Vyrovnaný zápas byl i mezi Ninou Brožkovou a Lenkou Horňákovou, ale zde koncovky drah lépe zvládala hostující hráčka. Nina Brožková uhrála jen půlbod, ale ztratila jen 19 kuželek. Po druhé třetině se stav příliš nezměnil. Náchod vedl 3:1 o 62 kuželek.

Šanci na případný zvrat udržoval Zábřeh jen 30 hodů, pak už jasně vládly domácí hráčky. Aneta Cvejnová se po prohrané první dráze rozehrála k velmi dobrému výkonu a Marcelu Balvínovou jasně porazila. Nikole Portyšové tentokrát vyšla jen druhá dráha, ale na těsné vítězství nad Jitkou Killarovou to stačilo. Náchod vyhrál nad Zábřehem nakonec jasně 7:1 o 144 kuželek. Pro Náchod je to již šestá výhra za sebou, přičemž poslední tři výhry byly v poměru 7:1 o více než 100 kuželek.

Majerová Š. – Chládková          4:0 (575:542)

Boučková – Švubová               3:1 (587:551)

Majerová K. – Kubová              2:2 (578:566)

Brožková – Horňáková             0,5:3,5 (551:570)

Cvejnová – Balvínová               3:1 (573:504)

Portyšová – Killarová               2:2 (537:524)