Ve východočeském derby hostily ženy Náchoda tým Jičína, který bojuje o záchranu. V zápase byly vysokým favoritem domácí hráčky a roli favorita začaly naplňovat hned od začátku. Úspěšný den měla Šárka Majerová. Kvalitním výkonem 576 kuželek porazila na všech čtyřech drahách Danu Vikovou a získala i dostatečný náskok v kuželkách. Martina Hrdinová musela o vítězství proti Monice Hercíkové více bojovat, ale nakonec i ona vyhrála. Náchod tak vedl po první třetině 2:0 a o 74 kuželek.

Další bod pro Náchod získala Lucie Moravcová, která již po třech drahách porazila Helenu Šamalovou. Příliš se ale nedařilo Iloně Bezdíčkové, a tak Marie Říhová svým vítězstvím udržela naděje Jičína na bodový zisk. Náchod vedl po dvou třetinách 3:1 o 78 kuželek.

V poslední třetině se již žádné drama nekonalo. Aneta Cvejnová jasně porazila nepřesně hrající Marii Kolářovou. Nedařilo se sice Renatě Šimůnkové. Její porážka s Michaelovou Nožičkovou ale vedla jen ke snížení konečného výsledku na 6:2. Náchod splnil povinnost, porazil Jičín 6:2 a o 115 kuželek, ale výkony některých hráček byly tentokrát slabší než obvykle. Po vítězství nad Jičínem Náchod postoupil v tabulce již na 3. místo.

Majerová Š. – Viková                4:0 (576:517)

Hrdinová – Hercíková               2:2 (558:543)

Moravcová – Šamalová            3:1 (558:517)

Bezdíčková – Říhová                1:3 (503:540)

Cvejnová – Kolářová                4:0 (553:470)

Šimůnková – Nožičková           1:3 (488:534)