Po dvou porážkách se od náchodských žen čekalo vítězství v zápase proti Rokycanům. Na úvod podala výborný výkon rokycanská Pytlíková a výkonem 582 jasně porazila Bezdíčkovou.

Hrdinová měla podstatně příjemnější soupeřku. Slabě hrající Fürstovou sice porazila, ale v podprůměrném výkonu 504. Po první třetině byl stav 1:1 a o 7 kuželek vedly Rokycany.Kvalitní zápas mezi sebou svedly Brožková s Findejsovou. První dráhu sice vyhrála Findejsová, ale na dalších třech drahách byla o trochu lepší Brožková. Adamů ale pokazila druhou dráhu a ani střídající Majerová nedokázala zastavit vysokou porážku s Kořanovou. Po dvou třetinách byl stále vyrovnaný stav 2:2, ale již o 47 kuželek vedly Rokycany. Očekávaný zvrat se nekonal. Kvalitně hrající Krákorová již po třech drahách porazila Šimůnkovou. Nejlepší výkon utkání 585 v podání domácí Cvejnové již nedokázal zabránit porážce Náchoda. Domácím nakonec na Rokycany chyběly pouhé 2 kuželky. Náchod prohrál již potřetí za sebou a klesl na předposlední 11. místo.

Bezdíčková – Pytlíková                        1:3 (537:582)

Hrdinová – Fürstová                             2:2 (504:466)

Brožková – Findejsová                         3:1 (574:561)

Adamů + Majerová – Kořanová           1:3 (497:550)

Cvejnová – Pochylová                         4:0 (585:492)

Šimůnková – Krákorová                       1:3 (527:575)