Jarní část 1. ligy zahájily ženy Náchoda domácím zápasem proti Rokycanům. Na úvod Martina Hrdinová předvedla kvalitní výkon 576 a získala i dostatečný náskok v kuželkách. Šárka Majerová první dvě dráhy proti Veronice Horkové prohrála, ale nakonec dokázala vybojovat těsné vítězství. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 85 kuželek.

Zápas ale tak jednoduchý nebyl, jak to vypadalo po první třetině. Nina Brožková i Dana Adamů ztratily naději na vítězství již po třech drahách. Obě hráčky první dvě dráhy prohrály a na té třetí remizovaly. Denisa Pytlíková a Daniela Pochylová vyrovnaly stav na 2:2, ale na kuželky vedl Náchod o 66. V posledních dvou dvojicích potřeboval Náchod k celkovému vítězství aspoň jednou vyhrát, což při kvalitě hostujících hráček nebyl vůbec jednoduchý úkol. Aneta Cvejnová svedla s Lindou Lidman kvalitní a vyrovnaný souboj, ve kterém až v závěru rozhodla o vítězství v poměru 588.585. Renata Šimůnková dlouho s Terezií Krákorovou prohrávala, ale nakonec i ona svůj zápas dokázala vyhrát. Náchod tak díky vydařenému závěru porazil Rokycany 6:2 o 80 kuželek a upevnil si pozici ve středu tabulky na 6. místě.

Majerová – Horková                             2:2 (543:531)

Hrdinová – Findejsová + Kořanová      4:0 (576:503)

Brožková – Pytlíková                           1,5:2,5 (545:557)

Adamů + Kolářová – Pochylová           1,5:2,5 (517:524)

Cvejnová – Lidman                              2:2 (588:585)

Šimůnková – Krákorová                       2:2 (531:520)