Zápas proti Rokycanům byl pro náchodské ženy podstatně jednodušší, než původně očekávaly. Již po třech drahách bylo jasné, že Náchod povede 2:0. Lucie Moravcová a Martina Hrdinová podaly kvalitní výkony a jasně porazily nepřesně hrající soupeřky. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 141 kuželek.

V podobném stylu pokračoval zápas i ve druhé třetině. Ilona Bezdíčková vyhrála všechny dráhy v souboji s Lenkou Findejsovou. První bod pro Rokycany získala Denisa Pytlíková. Jako první z rokycanských hráček překonala pětistovku a těsně porazila Renatu Šimůnkovou. Po dvou třetinách již bylo o vítězství Náchoda rozhodnuto. Vedení 3:1 o 204 kuželek se dá jen těžko prohrát.

I za rozhodnutého stavu byl zápas zajímavý. Ve výborné formě se představila Aneta Cvejnová. Jen jedna devítka ji dělila od šestistovky a moc nechybělo k tomu, aby Veroniku Horkovou porazila o více než 100 kuželek. Nikola Portyšová hrála proti nejlepší rokycanské hráčce Terezii Krákorové a vyrovnaný zápas nakonec dovedla do vítězného konce. Náchod jasně vyhrál nad Rokycany 7:1 o 311 kuželek. Hostující hráčky zahrály hluboko pod své možnosti a jen dvě z nich překonaly hranici 500 kuželek.

Moravcová – Rubášová + Pochylová   3:1 (551:498)

Hrdinová – Provazníková                     4:0 (572:484)

Šimůnková – Pytlíková                         2:2 (532:539)

Bezdíčková – Findejsová                     4:0 (537:467)

Cvejnová – Horková                             4:0 (591:496)

Portyšová – Krákorová                        3:1 (554:542)