Rokytnice sice dokázala vloni v Náchodě vyhrát, ale při aktuálním rozložení sil byl velkým favoritem Náchod. Kvalitní výkon na úvod předvedl David Stára. Porazil Martina Pacák 4:0, když dvě dráhy vyhrál těsně a dvě dráhy výrazně. Pro družstvo získal náskok 77 kuželek. Vyrovnanější byl zápas mezi Tondou Hejzlarem a Danem Zuzánkem, ale i zde se nakonec z vítězství radoval domácí hráč. Po první třetině měl Náchod bezpečný náskok 2:0 a 95 kuželek.

Druhá třetina byla vyrovnanější. První (a poslední) bod pro Rokytnici získal Zdeněk Novotný, když porazil Tomáše Adamů. Martin Kováčik si na prvních dvou drahách vypracoval dostatečný náskok, který mu nakonec k vítězství nad Slávou Treperou stačil. V celkovém součtu se toho moc nezměnilo. Náskok Náchoda se snížil na 90 kuželek, ale při skóre 3:1 byl podstatně blíže k vítězství Náchod.

Případné drama odmítli náchodští dotahováci, když první dráhu oba vyhrál celkem o 37 kuželek. Honzovi Adamů stačil i průměrný výkon na jasné vítězství nad nepřesně hrajícím Pavlem Hanoutem. Podstatně zajímavější byl souboj Ládi Beránka s Milanem Valáškem. Oba soupeři na posledních dvou drahách překonali hranici 150 kuželek a těsné vítězství o 6 kuželek nakonec získal Láďa Beránek. Náchod porazil Rokytnici s přehledem 7:1 o 155 kuželek a upevnil si třetí pozici v tabulce.

Stára – Pacák                        4:0 (584:507)

Hejzlar – Zuzánek                 2:2 (574:556)

Adamů T. – Novotný             1:3 (537:554)

Kováčik – Trepera                2:2 (577:565)

Beránek – Valášek                3:1 (584:578)

Adamů J. – Hanout               3:1 (554:495)