Po třech zápasech venku se náchodské ženy konečně představily doma a v zápase proti nováčkovi z Českých Budějovic byly favoritem. Náskok v kuželkách pro Náchod začal narůstat hned od začátku. Martina Hrdinová rozhodla o svém vítězství nad Martinou Klojdovou již po třech drahách. Dvě dráhy vyhrála a na té třetí remizovala. Šárka Majerová sice první dráhu proti Zdeňce Štruplové prohrála, v dalším průběhu zápasu ale byla lepší a zaslouženě vyhrála. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 59 kuželek.

Ve druhé třetině se dařilo Lucii Moravcové. V první šedesátce hodila 311 kuželek a vedla nad Ivou Molovou o 54 kuželek. Ve druhé části se jí ale přestalo dařit a o velkou část náskoku přišla. Přesto se výkonem 571 stala nejlepší hráčkou utkání. Čtvrtý bod pro Náchod vybojovala Nina Brožková. Po většinu zápasu prohrávala s Veronikou Kulovou, ale nakonec o 1 kuželku vyhrála. Po dvou třetinách měl Náchod jistotu minimálně remízy, když vedl 4:0 o 79 kuželek.

Rozhodnuto o vítězství ale nebylo. České Budějovice se ještě pokusily o zvrat. Obě hostující hráčky vyhrály první dvě dráhy a náskok Náchoda byl najednou jen poloviční. Třetí dráhu ale vyhrály obě domácí hráčky a tím definitivně rozhodly o vítězství Náchoda. Renata Šimůnková nakonec zápas proti Lucii Vreckové otočila a vyhrála. Čestný bod hostí získala Milada Šafránková, když porazila Danu Adamů. Náchod proti Českým Budějovicím potvrdil roli favorita a v tabulce je zatím na 4. místě. Pokud ale Blansko v dohrávce prohraje se Slavií Praha, posune se Náchod na 3. místo po podzimní části.

Majerová Š. – Štruplová          2:2 (527:511)

Hrdinová – Klojdová                3,5:0,5 (564:521)

Moravcová – Molová                2:2 (571:552)

Brožková – Kulová                   2:2 (527:526)

Šimůnková – Vrecková            2:2 (542:522)

Adamů D. – Šafránková            1:3 (541:570)