Náchod bojující o záchranu se utkal se silným Duchcovem, který letos hraje o medailové pozice. Majerová sice vyhrála nad Chalupovou první dráhu o 30 kuželek. Nakonec ale o vítězi rozhodovaly až poslední hody a Majerová těsnou výhrou získala první bod pro Náchod.

Hrdinové se první polovina startu nevydařila a na Koutníkovou ztratila 46 kuželek. Ve druhé polovině se ale zlepšila a s kvalitní soupeřkou dokázala držet krok. Po první třetině byl stav 1:1 a na kuželky vedl Duchcov o 47. Ozdobou zápasu byl souboj nejlepších hráček Šimůnkové a Plačkové. Až poslední dorážka rozhodla o těsném vítězství Plačkové. Brožková se proti Svobodové 90 hodů trápila, ale poslední dráha stála za to. Výkonem 163 nahrála téměř 50 kuželek a snížila celkovou ztrátu na 23 kuželek, což při stavu 2:2 byl docela hratelný stav. Náchodské hráčky i v poslední třetině bojovaly o každou kuželku. Moravcová sehrála proti Březinové 3 vyrovnané dráhy, porazila celkem o 4 kuželky méně, ale vytěžila z toho jen 0,5 bodu. Adamů vedla nad favorizovanou Kolaříkovou 2:1 a o 26 kuželek. Před poslední drahou vedl Duchcov jen o 1 kuželku. Pak ale přišel již tradiční náchodský závěrečný kolaps. Hostující hráčky nahrály za 30 hodů 47 kuželek a definitivně rozhodly o tom, že Náchod stále zůstává na jaře bez bodu. Ve srovnání s předchozími zápasy Náchod sice podal kvalitnější výkon, ale opět k bodovému zisku něco chybělo.

Majerová – Chalupová             2,5:1,5 (557:555)

Hrdinová – Koutníková            1:3 (535:584)

Šimůnková – Plačková             2:2 (573:590)

Brožková – Svobodová            2:2 (543:502)

Moravcová – Březinová           0,5:3,5 (544:562)

Adamů – Kolaříková                2:2 (511:518)