Zápas Náchoda s Duchcovem sliboval vyrovnaný souboj, a tato očekávání se naplnila. Od začátku do konce se bojovalo o každou kuželku. Hodně vysokou laťku nasadila hned na úvod Šárka Majerová výkonem 585. Po první prohrané dráze hodila na té druhé 171 a vedení nad Adélou Kolaříkovou už z rukou nepustila.

Martině Hrdinové se tentokrát nedařilo tak jako před týdnem v Jičíně a zápas proti Růženě Svobodové měla prohraný již po třech drahách. Stav po první třetině byl 1:1 a 17 kuželek pro Náchod.

Po několika slabších zápasech se zadařilo Daně Adamů, která si poradila s Barborou Ambrovou hlavně díky výkonu 298 v první polovině. Nina Brožková držela po tři dráhy krok s Nikol Plačkovou, ale z té poslední odešla poražena v poměru 114:166. Tím Náchod ztratil mírný náskok v kuželkách a po dvou třetinách už vedl Duchcov o 4 kuželky, když na body byl stav nerozhodný 2:2.

V poslední třetině to zpočátku vypadalo na vítězství Duchcova. Ivana Březinová porazila na první dráze Anetu Cvejnovou 161:125. Pak se jí ale přestalo dařit a na zbývajících třech drahách kralovala Aneta Cvejnová, která získala nejen bod za vítězství, ale i dostatečný náskok v kuželkách. Renata Šimůnková podala výkon srovnatelný s Anetou Cvejnovou, ale narazila na kvalitně hrající Simonu Koutníkovou, se kterou prohrála už po třech drahách. Zápas nakonec skončil těsným vítězstvím Náchoda 5:3 o 33 kuželek. Náchod si tak upevnil postavení v horní polovině tabulky a postoupil již na 4. místo

Majerová – Kolaříková              3:1 (585:548)

Hrdinová – Svobodová            1,5:2,5 (539:559)

Brožková – Plačková                1:3 (512:577)

Adamů – Ambrová                   3:1 (556:512)

Cvejnová – Březinová              3:1 (564:507)

Šimůnková – Koutníková         1:3 (561:581)