V posledním podzimním zápase přivítaly ženy Náchoda tým Duchcova. Po těsné porážce na Slavii bylo třeba opět začít bodovat. Bezpečný náskok už na začátku vytvořila Martina Hrdinová. Vyrovnanou hrou čtyřikrát porazila Moniku Radovou a nahrála náskok téměř 100 kuželek. Ve druhé dvojici začala lépe Šárka Majerová, ale od druhé dráhy se Nikol Plačková zlepšila a další tři dráhy vyhrála. Po první třetině vedl Náchod o 72 kuželek při skóre 1:1.

Ve druhé třetině Náchod sice zvýšil náskok jen o 11 kuželek, ale podařilo se mu vyhrát 7 drah. Zápas mezi Kateřinou Majerovou a Barborou Ambrovou byl poměrně vyrovnaný, ale všechny dráhy vyhrála domácí hráčka. Katka Majerová vyhrála dvakrát o 2 kuželky a jednou o 1 kuželku. V celkovém součtu porazila jen o 12 kuželek více než soupeřka. Vyrovnaný zápas byl i mezi Ninou Brožkovou a Růženou Svobodovou. Zde se z vítězství 3:1 na dráhy radovala Nina Brožková, i když Růžena Svobodová na kuželky o 1 vyhrála. Náchod zvýšil vedení na 3:1 a 83 kuželek.

V poslední třetině náchodské hráčky neponechaly nic náhodě a kvalitními výkony dovedly zápas do vítězného konce. Aneta Cvejnová zahrála dvě výborné dráhy nad 150 kuželek, díky nimž porazila Adélu Pechovou. Nikola Portyšová využila slabšího rozjezdu Simony Koutníkové a na prvních dvou drahách získala dostatečný náskok. Náchod s přehledem porazil Duchcov obvyklým skóre 7:1 o 125 kuželek a po těsné porážce na Slavii se vrátil zpět na vítěznou vlnu.

Majerová Š. – Plačková                    1:3 (552:577)

Hrdinová – Radová                           4:0 (582:485)

Majerová K. – Ambrová                    4:0 (564:552)

Brožková – Svobodová                    3:1 (511:512)

Cvejnová – Pechová                         2:2 (581:558)

Portyšová – Koutníková                  3:1 (580:561)