Dalším soupeřem náchodských žen byly předposlední Husovice a po sérii 4 porážek bylo toto utkání pro Náchod hodně důležité. Úvod zápasu přinesl dva vyrovnané souboje, ze kterých jako vítězky vyšly domácí hráčky.

Majerová kvalitním výkonem 571 kuželek přehrála Kubáčkovou. Brožkové se sice zpočátku nedařilo, ale nakonec těsné vítězství nad Oriňákovou vybojovala. Po první třetině vedl Náchod 2:0 a o 31 kuželek a zdálo se, že vývoj utkání je pro domácí na dobré cestě. Zápas se zlomil ve druhé části druhé třetiny. Náchodské hráčky na posledních dvou drahách neuhrály ani bod a dohromady ztratily téměř 100 kuželek. Moravcová ztratila dobře rozehraný zápas s Mašlaňovou, ve kterém v polovině vedla o 17 kuželek, ale na konec prohrála o 43 kuželek. Votočková výrazně prohrála s Hanušovou a tak po dvou třetinách vedly Husovice při stavu 2:2 již o 56 kuželek. V poslední části se Náchod pokoušel zvrátit vývoj zápasu. Šimůnková vybojovala vítězství v zápase s Kelpenčevovou. Blízko vítězství byla i Hrdinová v zápase proti Gabrhelové. Poslední dráha ale rozhodla o vítězství hostující hráčky. V celkovém součtu nakonec Náchodu chybělo na Husovice 36 kuželek, což znamenalo porážku 3:5. I přes zlepšený výkon Náchod prohrál již popáté za sebou a jeho pád tabulkou pokračuje. Náchod klesl na hranici sestupu, na 10. místo a čeká ho těžký boj o záchranu.

Majerová – Kubáčková            2:2 (571:544)

Brožková – Oriňáková              2,5:1,5 (526:522)

Moravcová – Mašlaňová          2:2 (503:546)

Votočková – Hanušová            3:1 (508:552)

Šimůnková – Kelpenčevová    3:1 (537:509)

Hrdinová – Gabrhelová            1:3 (562:570)