V posledním podzimním domácím zápasu hostily náchodské ženy Přerov, jednoho z kandidáta na vítězství v lize. První třetina přinesla vyrovnané zápasy, které v obou případech dopadli lépe pro domácí.

Majerová zdolala Sedláčkovou díky jejímu výpadku na třetí dráze. Hrdinová těsně prohrála s Janyškovou první dvě dráhy, ale ve druhé polovině zápas otočila ve svůj prospěch. Náchod tak vedl 2:0 o 32 kuželky.Brožková pokračovala ve stopách svých předchůdkyň a porazila Pavelkovou lepším výkonem ve druhé polovině. Na silnější soupeřku ale narazila Votočková a zde zápas dopadl jasně ve prospěch hostující Helisové. Po dvou třetinách vedl Náchod 3:1 o 17 kuželek.Před závěrem byla situace Náchoda poměrně dobrá, ale náchodské naděje na vítězství rozmetala mimořádným výkonem přerovská Fajdeková. Více než o 100 kuželek porazila Šimůnková a její výkon 629 kuželek je nejvyšším výkonem dosaženým v letošní 1. lize žen. Naději na remízu nevyužila Cvejnová, která letos poprvé prohrála se soupeřkou. Zápas s Katzerovou ztratila již po třech drahách. Náchod sehrál poměrně dobrý zápas, ale na drtivý přerovský závěr nestačil. Přerov nakonec vyhrál 5:3 o 118 kuželek.

Majerová – Sedláčková            3:1 (540:529)

Hrdinová – Janyšková              2:2 (551:530)

Brožková – Pavelková              3:1 (526:508)

Votočková – Helisová              1:3 (515:548)

Cvejnová – Katzerová              1:3 (556:573)

Šimůnková – Fajdeková           0:4 (511:629)