V posledním podzimním kole byl soupeřen Náchoda kvalitní tým Přerova. Úvod vyšel lépe domácím. Martina Hrdinová jasně porazila Martinu Janyškovou, když o svém vítězství rozhodla již po třech drahách. Vyrovnaný zápas mezi Šárkou Majerovou a Zuzanou Machalovou nakonec vyhrála hostující hráčka, takže po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky měl Náchod slibný náskok 51 kuželku.

Kateřina Kolářová vyhrála proti Anetě Kubešové první dráhu, ale další tři těsně prohrála. To znamenalo porážku na body, i když Kolářová porazila více kuželek. Dana Adamů byla po první prohrané dráze střídána Hanou Vaňkovou, ale i ta dvakrát neuspěla, takže Barbora Janyšková získala bod pro Přerov již po třech drahách. Přerov tak vedl na body 3:1, ale na kuželky stále vedl Náchod o 53 kuželky. V poslední třetině se ale zápas vyvíjel jednoznačně ve prospěch Přerova. Renata Šimůnková ani střídající Nina Brožková nestačily na Kamilu Katzerovou ani na jedné dráze. Prohrávala i Aneta Cvejnová s Monikou Pavelkovou a před poslední drahou už vedl Přerov na celkový součet o 1 kuželku. V tu chvíli to vypadalo na vítězství Přerova o 1 kuželku. Pak ale Cvejnová zabrala, na poslední dráze hodila 151, porazila Pavelkovou a zajistila již téměř ztracený bod pro Náchod. Na celkový součet Náchod vyhrál o 20 kuželek, ale bod pro družstvo získaly jen 2 náchodské hráčky. Po podzimu je Náchod na 8. místě s náskokem 4 bodů na pásmo sestupu.

Majerová – Machalová                          2:2 (528:540)

Hrdinová – Janyšková M.                    3:1 (560:497)

Kolářová – Kubešová                           1:3 (546:543)

Adamů + Vaňková – Janyšková B.      1:3 (497:498)

Cvejnová – Pavelková                          2:2 (575:550)

Šimůnková + Brožková – Katzerová    0:4 (493:551)