Po jednokuželkové porážce v Blansku se ženy Náchoda představily doma proti nebezpečnému Přerovu. Na úvod vnesla do řad domácích klid Martina Hrdinová. Od začátku výrazně přehrávala Anetu Kubešovou. Střídající Martina Janyšková hrála sice lépe, ale ani ona na Martinu Hrdinovou nestačila. Šárka Majerová hrála zpočátku proti Barboře Janyškové vyrovnaně. Od třetí dráhy ale ztrácela, ztrátu ale téměř dohnala v poslední dorážce, kterou vyhrála o 24 kuželek. Nakonec Šárce Majerové na soupeřku chybělo pouze 5 kuželek. Po první třetině vedl Náchod o 64 kuželek, ale na body byl stav 1:1.

Lucie Moravcová porazila Michaelu Beňovou na první dráze o 35 kuželek. Pak přidala dvě těsná vítězství na dalších dvou drahách a rozhodla tak o svém vítězství již po třech drahách. Poslední dráha jí ale nevyšla, a tak Lucie Moravcová vyhrála jen o 18 kuželek. Zápas se nevydařil Iloně Bezdíčkové, která podlehla jen průměrně hrající Anně Mašlaňové. Po dvou třetinách tak vedl Náchod o 69 kuželek, ale na body byl stav 2:2. Náchod tak potřeboval k celkovému vítězství, aby jedna z posledních dvou náchodských hráček vyhrála.

Nikola Portyšová šla za vítězstvím hned od začátku. Vedla nad dlouhodobě nejlepší přerovskou hráčkou Kateřinou Fajdekovou v polovině už o 38 kuželek. Ve druhé polovině se Kateřina Fajdeková zlepšila a naopak Nikola Portyšová se zhoršila, ale náchodská hráčka už vedení udržela. Další bod pro družstvo přidala Aneta Cvejnová, když ve vyrovnaném zápase porazila Zuzanu Machalovou. Náchod úspěšně zvládl utkání proti Přerovu a vyhrál 6:2 o 102 kuželek.

Majerová Š. – Janyšková B.                             2:2 (555:560)

Hrdinová – Kubešová + Janyšková M.             4:0 (570:501)

Moravcová – Beňová                                        3:1 (555:537)

Bezdíčková – Mašlaňová                                  1:3 (507:520)

Cvejnová – Machalová                                     3:1 (551:539)

Portyšová – Fajdeková                                     2:2 (540:519)