Vedoucí tým 3. ligy Náchod přivítal na svých drahách Pardubice. Hned od začátku byly vidět kvalitní výkony, všichni čtyři hráči na první dráze překonali hranici 150 kuželek. Pak ale přišly menší komplikace. Martin Kováčik po vyhrané první dráze druhou dráhu výrazně prohrál 118:170. Další dvě dráhy ale vyhrál a vybojoval těsné vítězství nad kvalitně hrajícím Milanem Vaňkem. Velmi dobrou formu potvrdil Tonda Hejzlar. V polovině hry už měl shozeno 331 kuželek a končil na 620 kuželkách, což je nejlepší výkon kola. Jiřího Kmoníčka porazil poměrně jednoznačně. Náchod tak vedl po první třetině 2:0 o 67 kuželek.

Ve druhé třetině uhrál bod pro Náchod Tomáš Adamů. Rozhodující náskok nad Vítem Veselým nahrál na třetí dráze. Zcela jednoznačný byl ale zápas Tomáše Majera s Milanem Novákem. Tomáš hodil již čtvrtou šestistovku dne na náchodské kuželně (včetně předchozího zápasu žen) a svého soupeře porazil o více než 100 kuželek. Za stavu 4:0 a 207 kuželek pro Náchod bylo o vítězi zápasu již rozhodnuto.

V závěru zápasu už šlo jen o konečné skóre. Láďa Beránek těsně o 2 kuželky porazil Michala Šice. V poslední dvojici Honza Adamů jednoznačně porazil Michala Talacka, kterému zápas vůbec nevyšel. Náchod po výborném výkonu jednoznačně porazil Pardubice 8:0 o 286 kuželek.

Kováčik – Vaněk                   3:1 (589:583)

Hejzlar – Kmoníček               3:1 (620:559)

Adamů T. – Veselý                2:2 (557:538)

Majer T. – Novák                   4:0 (610:489)

Beránek – Šic                        2:2 (568:566)

Adamů J. – Talacko              3,5:0,5 (587:510)