Dalším soupeřem náchodských žen bylo Valašské Meziříčí. Kvalitní výkon v úvodu předvedla Šárka Majerová. Dařilo se jí hlavně na první dráze, kde porazila 152 kuželek. Lucie Šťastná s ní držela krok pouze do druhé dráhy, pak už byla jasně lepší Šárka. Eliška Boučková ztratila zápas proti Nikole Tobolové už po třech drahách, když první tři dráhy těsně prohrála. Stav po první třetině tak byl 1:1, ale na kuželky vedl Náchod o 23.

Katka Majerová opět prokázala výbornou formu. Hranici 600 kuželek tentokrát nepřekonala, ale svedla vyrovnaný souboj s nejlepší hráčkou hostí Janou Navláčilovou. Nakonec jí 582 kužele na bod nestačilo, soupeřka porazila ještě o 7 kuželek více. Vyrovnaným výkonem vyhrála Nina Brožková na všech čtyřech drahách nad Klárou Tobolovou a získala i slušný náskok v kuželkách. Po dvou třetinách vedl Náchod při skóre 2:2 o 65 kuželek.

Po dvou třetinách ještě o vítězi rozhodnuto nebylo, ale případné drama odmítly náchodské hráčky hned na začátku. Již po prvních drahách nebylo o vítězství Náchoda žádných pochyb. Velký den měla Nikola Portyšová. Dařilo se jí hlavně v dorážce a výkonem 618 kuželek se stala nejlepší hráčkou zápasu. Dařilo se i Anetě Cvejnové, a tak si za rozhodnutého stavu nakonec zahrála i Martina Hrdinová. Náchod s přehledem porazil Valašské Meziříčí 6:2 o 185 kuželek a upevnil si třetí místo v tabulce.

Majerová Š. – Šťastná                                  3:1 (561:524)

Boučková – Tobolová N.                             1:3 (532:546)

Majerová K. – Navláčilová                            2:2 (582:589)

Brožková – Tobolová K.                              4:0 (566:517)

Cvejnová + Hrdinová – Marančáková        3:1 (569:531)

Portyšová – Vlčková                                     4:0 (618:536)