Po neúspěšném vstupu do sezóny již Náchod potřeboval zabrat. V podobné situaci ale byly i soupeřky z Valašského Meziříčí.

Náchod získal v dosavadních třech kolech pouze 1 bod a ValMez dosud nezískal ani bod. Úvod zápasu vyšel podstatně lépe Náchodu. Obě náchodské hráčky jasně vyhrály a získaly náskok 2:0 a 110 kuželek pro Náchod. Výkony Šárky Majerové (566) a Martiny Hrdinové (554) byly nakonec v tomto zápase nejlepší.

Ve druhé třetině v obou dvojicích porazily více kuželek hostující hráčky, ale na body vyhrály domácí. Nina Brožková dokázala porazit Kristýnu Štreitovou 3:1 na dráhy, i když na kuželky prohrála o 3. Bod pro Náchod přidala i Ilona Bezdíčková po nejtěsnějším vítězství 2,5:1,5 nad Pavlou Čípovou. Náchod tak měl po dvou třetinách již jistotu nejméně bodového zisku, když vedl 4:0 o 105 kuželek.

V poslední třetině se na rozdíl od minulého zápasu již žádné další zásadní věci neděly. Vítězství Náchoda potvrdila Renata Šimůnková jasným vítězstvím nad Danou Uhříkovou. Čestný bod hostí získala Ivana Marančáková, když přehrála Anetu Cvejnovou. Náchod tak poměrně jasně zvítězil 7:1 o 125 kuželek a po prvním vítězství v sezóně opustil pásmo sestupu.

Majerová – Bulfánová               3:1 (566:499)

Hrdinová – Navláčilová            4:0 (554:511)

Brožková – Štreitová                3:1 (518:521)

Bezdíčková – Čípová                2,5:1,5 (530:532)

Cvejnová – Marančáková         1:3 (521:542)

Šimůnková – Uhříková             3:1 (532:491)