Další zápas 1. ligy odehrály náchodské ženy na západě Čech v Rokycanech. Úvod zápasu skvěle vyšel Lucii Moravcové. V první šedesátce porazila 304 kuželek. Ve druhé šedesátce sice trochu slevila, ale jasné vítězství nad Veronikou Horkovou tím nebylo ohroženo. Martina Hrdinová totálně pokazila první dráhu, na které dala jen 110 kuželek. Na dalších třech drahách už ale neklesla pod 150 kuželek a jasně vyhrála nad Denisou Pytlíkovou. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 64 kuželek a vypadalo to na jednoznačné vítězství Náchoda.

Ve druhé třetině se Kateřina Majerová prezentovala vyrovnanými výkony, mezi nejlepší a nejhorší drahou bylo jen 10 kuželek. Vyrovnaná hra přinesla Kateřině Majerové výhru nad Michaelou Provazníkovou a třetí bod pro Náchod. Správnou formu zatím marně hledá Renata Šimůnková. Nedařilo se jí ani v plných ani v dorážce a o 40 kuželek prohrála s Lenkou Findejsovou. Po dvou třetinách vedl Náchod 3:1 o 47 kuželek a byl blíže k vítězství než Rokycany.

Domácí se ale nevzdávali a pokoušeli se vývoj zápasu otočit. Terezie Krákorová porazila Nikolu Portyšovou již po třech drahách. Aneta Cvejnová prohrávala s Danielovou Pochylovou 1:2 na dráhy a po třech drahách už Rokycany vedly na celkové číslo o 6 kuželek. Závěr ale zvládli lépe náchodské hráčky. Aneta Cvejnová svoji soupeřku nakonec porazila a Náchod vyhrál v Rokycanech 6:2 o 15 kuželek.

Horková – Moravcová                          2:2 (544:569)

Pytlíková – Hrdinová                           1:3 (545:584)

Provazníková – Majerová K.                1:3 (521:544)

Findejsová – Šimůnková                     3:1 (540:500)

Krákorová – Portyšová                        3:1 (587:539)

Pochylová – Cvejnová                          2:2 (530:546)