V dohrávce 1. ligy žen se v Rokycanech utkaly dva sestupem ohrožené týmy. Úvod zápasu vyšel lépe Náchodu. Majerová porazila na všech čtyřech drahách Kořanovou i střídající Fürstovou. Druhý bod pro Náchod přidala Brožková, která porazila Findejsovou díky velmi dobré druhé polovině, ve které porazila 305 kuželek. Po první třetině vedl Náchod 2:0 a o 98 kuželek a vypadalo to na jasné vítězství hostí.

V prostřední části se nedařilo Adamů, která výrazně prohrála s Pytlíkovou. Moravcová svedla vyrovnaný souboj s Horkovou, ve kterém byla o 5 kuželek lepší rokycanská hráčka. Rokycanům se tak podařilo vyrovnat na 2:2, ale na kuželky vedl stále Náchod o 29. Poslední třetina přinesla dva jednoznačné zápasy. Šimůnková vyhrála 4:0 nad Pochylovou. Stejným poměrem ale prohrála Hrdinová s Krákorovou. Na kuželky ale podstatně více ztratila Hrdinová, než získala Šimůnková. Při třech výhrách na obou stranách rozhodl o vítězi celkový součet a ten měly Rokycany vyšší o 32 kuželky. Porážka 3:5 v Rokycanech pro Náchod znamená již sedmou porážku v řadě a další zhoršení vyhlídek na záchranu.

Kořanová + Fürstová – Majerová         0:4 (494:567)

Findejsová – Brožková                         2:2 (531:556)

Horková – Moravcová                           2:2 (545:540)

Pytlíková – Adamů                               4:0 (559:495)

Krákorová – Hrdinová                          4:0 (615:518)

Pochylová – Šimůnková                      0:4 (521:557)