Na úvod nové sezóny se náchodské ženy představily v Rokycanech. Sehrály proti domácím vyrovnaný zápas, ale bohužel bez bodového efektu. Jistotu v náchodském dresu představuje Martina Hrdinová. Porazila Štěpánku Vytiskovou na všech čtyřech drahách a nahrála pro Náchod 40 kuželek. Ve vyrovnaném zápase mezi Šárkou Majerovou a Veronikou Horkovou se z těsného vítězství radovala domácí hráčka. Po první třetině vedl Náchod o 30 kuželek, když na body byl stav 1:1.

Druhá třetina ale vyzněla jasně pro Rokycany. Náchod se zmohl pouze na dvě vyhrané dráhy. Lucie Moravcová nabrala rozhodující ztrátu proti Michaele Provazníkové již v první polovině, kterou prohrála 267:302. Nedařilo se ani Kateřině Majerové, která po slabším výkonu podlehla Lence Findejsové. Rokycany šly do vedení 3:1 o 37 kuželek.

Aneta Cvejnová a Nikola Portyšová vstoupily do poslední třetiny ve velkém stylu, obě porazily na první dráze 152 kuželek. Náchod v tuto chvíli již vedl v celkovém součtu o 9 kuželek. Tím ale náchodské hráčky vystřílely všechny náboje a na dalších drahách se jim už tolik nedařilo. Nikola Portyšová k první vyhrané dráze již žádnou další nepřidala, na  dalších třech drahách se z vítězství radovala Linda Lidman. Aneta Cvejnová sice dovedla zápas proti dvojici domácích hráček do vítězného konce, ale v celkovém součtu Náchodu chybělo 20 kuželek. Náchod zahájil sezónu těsnou porážkou v Rokycanech 2:6 o20 kuželek.

Horková – Majerová Š.                                        2:2 (543:533)

Vytisková – Hrdinová                                          0:4 (535:575)

Provazníková – Moravcová                                3:1 (579:541)

Findejsová – Majerová K.                                   3:1 (541:512)

Pochylová + Krákorová – Cvejnová                2:2 (528:540)

Lidman – Portyšová                                            3:1 (548:553)