Náchod B hrál další mistrovský zápas ve Vrchlabí, tentokrát ale narazil na poměrně silného soupeře. Martin Hanuš sehrál vyrovnaný zápas proti Pavlu Maršíkovi. Ještě před poslední dorážkou Martin vedl o 5 kuželek, ale dorážku podstatně lépe zahrál Pavel Maršík a nakonec jasně vyhrál. Podle očekávání si poradil zkušený Vlado Žiško s mladým Honzou Gintarem. Vrchlabí vedlo po první třetině 4:0 o 73 kuželek.

V další dvojici začal lépe Honza Horáček, první plné vyhrál o 19 kuželek Pak se ale začalo dařit Frantovi Hejnovi a Franta nakonec zápas otočil a získal první dva body pro Náchod. V opačném gardu probíhal zápas mezi Milošem Voleským a Markem Zívrem. Zpočátku se dařil Miloši Voleskému, i on vedl po prvních plných o 19 kuželek. Pak ale Marek hrál stále lépe a Miloš naopak stále hůře a výsledkem bylo jasné vítězství Marka Zívra. Vrchlabí vedlo 6:2 o 105 kuželek a byl blízko k vítězství.

Brzy bylo jasné, že už k žádnému zvratu nedojde. Jarda Špicner narazil na nejlepšího hráče domácích Ondru Votočka a ztrácel již od prvních plných. Bod za remízu získal Aleš Tichý díky tomu, že Láďa Erben nestihl poslední hod. Jinak by mu stačilo trefit ze tří kuželek jednu. Vrchlabí vyhrálo nad Náchodem až příliš snadno 13:3 o 136 kuželek.

 Maršík – Hanuš            453:422

Žiško – Gintar              456:414

Horáček – Hejna           440:462

Zívr – Voleský              454:400

Erben – Tichý               428:428

Votoček – Špicner        470:439

Autor: Tomáš Majer

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.