Den po zápase béček se ve Vrchlabí utkali áčka Vrchlabí a Náchoda. První bod získal David Stára. Na vítězství na prvních třech drahách mu stačilo porazit o 11 kuželek více než Ondra Stránský. Poslední dráhu ale jasně vyhrál domácí hráč. Kvalitně hrající Roman Pek porazil Martina Kováčika a Vrchlabí šlo do vedení o 51 kuželek, když na body byl stav 1:1.

To ale bylo ze strany Vrchlabí vše. V dalším průběhu zápasu už jasně vládl Náchod. Tomáš Adamů se postupně zlepšoval a nakonec jasně porazil Lukáše Trýznu, když mu přenechal pouze jeden půlbod. Tonda Hejzlar předvedl nejlepší výkon zápasu 572 kuželek. Štěpán Stránský stejně jako Lukáš Trýzna se zmohl pouze na půlbod. Po dvou třetinách už Náchod vedl 3:1 o 76 kuželek a mířil za vítězstvím.

Podobným způsobem pokračovala i poslední třetina. Láďa Beránek remizoval na první dráze, ale pak byl jasně lepší než Roman Sýs. Vítězství Náchoda podtrhl Honza Adamů vítězstvím nad Mirkem Mejznarem. Honza začal první drahou 168 kuželek. Pak dvakrát těsně prohrál a o vítězství musel bojovat až do konce. Náchod jasně vyhrál ve Vrchlabí 7:1 o 187 kuželek a potvrdil, že se mu venku daří. Vrchlabí A ale podalo podstatně horší výkon než o den dříve Vrchlabí B proti Náchodu B.

Stránský – Stára           1:3 (527:511)

Pek – Kováčik              2:2 (565:529)

Trýzna – Adamů T.       0,5:3,5 (484:546)

Stránský Š. – Hejzlar    0,5:3,5 (507:572)

Sýs – Beránek              0,5:3,5 (491:567)

Mejznar – Adamů J.     2:2 (517:553)