Úvod zápasu přinesl dva vyrovnané souboje. Martin Kovačík zdolal Zdeňka Novotného, když těžil hlavně z první dráhy, na které hodil 151 kuželek. Aleš Tichý sice vedl nad Ladislavem Mikoláškem 2:0 na dráhy, druhá část ale dopadla lépe pro domácího hráče. Po první třetině bylo vše otevřené. Při stavu 1:1 vedl Náchod o 2 kuželky.

Ve druhé třetině se zadařilo náhradníkovi Davidu Stárovi. Jasně porazil na všech čtyřech drahách dvojici domácích hráčů a nahrál slušný náskok 78 kuželek. Davidův výkon mohl být ještě lepší než 559 kuželek, nebýt pokažené poslední dorážky. Ve druhé dvojici bylo také skóre 4:0. Tomáš Hejzlar ale vzdoroval Štěpánu Kvapilovi lépe než soupeři Davida Stáry a ztratil pouze 30 kuželek. V celkovém součtu tak Náchod vedl o 46 kuželek, ale na body byl stav 2:2.

V poslední třetině již Náchod dovedl zápas do úspěšného konce. Tomáši Adamů stačil na vítězství i slabší výkon. Nad Slavomírem Treperou vedl v polovině už o 57 kuželek. Vyrovnaný zápas mezi Milanem Valáškem a Honzou Adamů dopadl lépe pro hostujícího hráče. Po první nerozhodné dráze vyhrál další dvě dráhy Honza Adamů. Náchod vyhrál ve Vrchlabí na domácích drahách Rokytnice 6:2 o 84 kuželek a oplatil tak Rokytnici podzimní domácí porážku. Je to již sedmé vítězství Náchoda za sebou.

Novotný st. – Kovačík              2:2 (541:550)

Mikolášek – Tichý                    2:2 (521:510)

Hanout + Volf – Stára               0:4 (481:559)

Kvapil – Hejzlar                        4:0 (560:530)

Trepera – Adamů T.                 2:2 (474:502)

Valášek – Adamů J.                 1,5:2,5 (523:533)