Ženy Náchoda B přijely do Jablonce jako favorit a roli favorita splnily dokonale. O svém vítězství rozhodly nejrychlejším možným způsobem. První bod pro Náchod získala Denisa Kovačovičová, porazila Zdeňku Kvapilovou na všech čtyřech drahách a přidala i slušný náskok v kuželkách. Uspěla i Kateřina Majerová. V polovině zápasu vedla nad Lenkou Stejskalovou o 25 kuželek, nakonec ale vyhrála jen o 10. Po první třetině vedl Náchod přesvědčivě 2:0 a o 92 kuželek.

Ve druhé třetině zazářila Lucie Slavíková. Nastoupila proti nejlepší hráčce domácích Janě Florianové a první polovinou 298 ji dokonale zaskočila. Další dvě dráhy již byly horší, přesto se Lucie Slavíková výkonem 561 stala nejlepší hráčkou utkání. Velký boj o každou kuželku vyhrála Denisa Nálevková nad Janou Gembecovou nejtěsnějším rozdílem jedné kuželky. Po dvou třetinách bylo o vítězství Náchoda prakticky rozhodnuto. Náchod vedl 4:0 a o 119 kuželek.

V závěru se dařilo Heleně Mervartové, když jasně porazila Ivetu Seifertovou. S drahami se tentokrát příliš nesrovnala Adéla Víšová. Její slabší výkon ale vedl jen k čestnému úspěchu domácích, který zajistila Jitka Šklíbová. Náchod vyhrál v Jablonci jednoznačně 7:1 a o 110 kuželek a upevnil si pěkné třetí místo v tabulce 2. ligy.

Stejskalová – Majerová K.                   2:2 (521:531)

Kvapilová – Kovačovičová                   0:4 (473:555)

Florianová – Slavíková                         2:2 (535:561)

Gembecová – Nálevková                      1,5:2,5 (504:505)

Šklíbová – Víšová                                3:1 (517:462)

Seifertová – Mervartová                       1:3 (493:539)