Náchod B ukončil podzimní sezónu derby zápasem v Červeném Kostelci. Úvodní zápas mezi Danem Boudem a Mikim Martincem měla překvapivě jednoznačný průběh. Miki Martinec porazil svého soupeře o 51 kuželek.  Jarda Špicner po většinu zápasu proti Tomáši Kinclovi prohrával. Výborně mu ale vyšla druhá dorážka a nakonec dokázal zápas otočit. Po dvou hráčích vedl Náchod 4:0 o 61 kuželek.

Ve třetí dvojici se podstatně lépe dařilo domácímu Kubovi Wenzelovi. Aleš Tichý se s kosteleckými drahami příliš nesrovnal a poměrně vysoko prohrál. Jednoznačný průběh pro domácího hráče měl i zápas Michala Vlčka proti Martinu Hanušovi. Po čtyřech hráčích byl stav na body vyrovnán 4:4 a na kuželky už vedl Kostelec o 62.

Naději Náchoda na bodový zisk udržel Franta Hejna, který po boji zdolal Petra Linharta. Náchod vedl na body 6:4, ale na kuželky vedl Kostelec o 55. K celkové remíze potřeboval v poslední dvojici Jirka Doucha porazit Pavla Nováka. Zápas byl ale vyrovnaný pouze první polovinu, kterou Pavel Novák vyhrál o 10 kuželek. Po výměně drah získal Pavel Novák výraznější náskok a dovedl Červený Kostelec k vítězství nad Náchodem 10:6 o 92 kuželek.

Bouda – Martinec M.            374:425

Kincl – Špicner                      435:445

Wenzel – Tichý                      452:403

Vlček – Hanuš                       438:364

Linhart – Hejna                      430:437

Novák – Doucha ml.             466:429

Autor: Tomáš Majer

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.