Náchod už v prvním zápase sezóny potvrdil, že bude patřit k velkým favoritům na postup do 2. ligy. Po pěti letech se v náchodském dresu objevil pamětník slavné náchodské éry Láďa Beránek a potvrdil, že z kuželkářského umění nic neztratil. Díky výborné poslední dráze 168 porazil Láďu Ludvíka. Výborný výkon předvedl i David Stára, který jasně porazil Marka Kyziváta. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 65 kuželek.

Ve druhé třetině dostal v náchodském dresu šanci Denis Hofman. Zahrál výborně kromě nevydařené třetí dráhy a s přehledem porazil Jiřího Slabého. Nejlepší výkon nejen v zápase, ale i v celém kole předvedl Tomáš Majer. Porazil 622 kuželek, z toho 333 ve druhé polovině a v podstatě rozhodl o osudu zápasu. Náchod vedl již 4:0 o 141 kuželek a konsternovaní domácí nechápali, co se to děje.

Zkázu domácí České Lípy dovršili bratři Adamů. Tomáš Adamů sice začal zvolna, první dráhu přenechal Josefu Rubanickému, ale od druhé dráhy předváděl kvalitní hru a nakonec jasně vyhrál. Jen o trochu horší než Tomáš byl Honza Adamů. I on si ale jasně poradil se soupeřem, když Martin Najman nedal ani pětistovku. Náchod vstoupil do sezóny výborně a vítězstvím 8:0 o 264 kuželek se důrazně přihlásil do boje o postup.

Ludvík – Beránek                          1:3 (564:583)

Kyzivát – Stára                               0:4 (547:593)

Slabý – Hofman                             1:3 (552:572)

Steinz – Majer T.                            1:3 (566:622)

Rubanický – Adamů T.                1:3 (514:578)

Najman – Adamů J.                      1:4 (499:558)