V posledním zápase již Náchodu o nic nešlo, čtvrté místo v konečné tabulce měl zajištěné už dříve. Pro České Budějovice to ale byl existenční zápas. Případná výhra jim mohla zajistit záchranu. Úvod přinesl dva jednoznačné zápasy. Šárka Majerová jasně porazila Zdenu Štruplovou 4:0 na dráhy. Podobně ale v opačném gardu dopadla Dana Adamů, když prohrála všechny čtyři dráhy s Ivou Molovou. Po první třetině tak byl stav 1:1, ale na kuželky vedl Náchod o 18.

Od druhé třetiny se již začala projevovat vyšší kvalita hostujících hráček. Lucie Moravcová porazila Veroniku Kulovou, když bod ztratila pouze na třetí dráze, kde jí nevyšla dorážka. I přes slabší výkon se vítězství podařilo vybojovat Kateřině Majerové v zápase proti Martině Klojdové. Po dvou třetinách byl blíže k vítězství Náchod, když vedl 3:1 o 52 kuželky.

V poslední třetině již Náchod neponechal nic náhodě a brzy rozhodl o svém vítězství. Aneta Cvejnová porazila Miroslavu Vondroušovou, když těžila hlavně z první dráhy, na které porazila 153 kuželek. Tečku za úspěšnou náchodskou sezónou i za prvoligovým účinkováním Českých Budějovic udělala Nikola Portyšová výborným výkonem 572 kuželek. Náchod vyhrál v Českých Budějovicích přesvědčivě 7:1 o 127 kuželek a poslal tím domácí definitivně do druhé ligy.

Štruplová – Majerová Š.          0:4 (455:539)

Molová – Adamů                      4:0 (522:456)

Kulová – Moravcová                 1:3 (514:534)

Klojdová – Majerová K.            2:2 (466:480)

Vondrušová – Cvejnová           2:2 (517:536)

Šafránková – Portyšová           0:4 (516:572)