Po dvou domácích výhrách se ženy Náchoda B představily na těžkých drahách v Českých Budějovicích, které ještě vloni hrály první ligu. Na úvod předvedla Karolína Kovaříková na zdejší poměry kvalitní výkon 522 kuželek. Zdeně Štruplové nenechala ani jednu dráhu, ale pokaždé vyhrála jen o několik kuželek. Bod přidala v zápase s Martinou Klojdovou i Adéla Víšová, která těžila hlavně z náskoku 32 kuželek z první poloviny. Po první třetině disponoval Náchod slibným vedením 2:0 o 42 kuželek.

Druhá třetina přinesla dva vyrovnané zápasy a oba skončily vítězstvím náchodské hráčky. Denisa Nálevková vyhrála nad Alenou Čampulovou první dvě dráhy a na třetí ji chyběla jedna kuželka na remízu. Musela tak o vítězství bojovat až do konce. Lucii Slavíkové se zpočátku příliš nedařilo, ale nakonec vítězství nad Veronikou Kulovou vybojovala. Po dvou třetinách měl Náchod jistotu minimálně remízy, když vedl 4:0, ale na kuželky to bylo jen o 62, takže o vítězství ještě rozhodnuto nebylo.

Domácí hráčky se ještě pokusily utkání zvrátit a na první dráze stáhly téměř polovinu ztráty. V dalším průběhu už náchodské hráčky držely se soupeřkami krok, takže se těsné vedení podařilo udržet. Dílčí body ale braly domácí hráčky. Eliška Boučková nepotvrdila minulý rekordní výkon a proti Miladě Šafránkové neuhrála ani jednu dráhu. Nedařilo se ani Mileně Mankovecké proti Mirce Vondrušové. V celkovém součtu Náchod vyhrál 6:2 o 25 kuželek a po 3 kolech je v čele tabulky bez bodové ztráty.

Štruplová – Kovaříková                        0:4 (496:522)

Klojdová – Víšová                                2:2 (464:480)

Čampulová – Nálevková                       2:2 (482:491)

Kulová – Slavíková                               1,5:2,5 (488:499)

Vondrušová – Mankovecká                  2:2 (491:475)

Šafránková – Boučková                       4:0 (501:480)