Náchodské ženy čekal zápas na drahách posledního týmu z České Třebové, který dosud ani jednou nevyhrál. Povinné vítězství se ale rodilo těžce.

Hrdinová vyhrála zápas proti Kaucké až v poslední dorážce, kterou vyhrála 61:35. Majerová sice na první dráze porazila 153 kuželek, další tři dráhy ale prohrála, a tak ji v zápase s Pekařovou nestačil ani vyšší počet poražených kuželek. Po první třetině vedl Náchod při stavu 1.1 o 13 kuželek.Bezdíčkové se tentokrát příliš nedařilo, Wajsarová byla nad její síly. Bod pro Náchod získala Adamů, která porazila Kolářovou hlavně díky výborné poslední dráze 159. Při stavu 2:2 vedl Náchod po dvou třetinách jen o 19 kuželek, takže o osudu zápasu ještě zdaleka nebylo rozhodnuto.I závěr zápasu přinesl dva vyrovnané souboje. V zápase Šimůnkové s Jánovou se bojovalo o každou kuželky a 2 kuželky nakonec rozhodly o vítězství Jánové. Od Cvejnové se čekal bod za vítězství, ale neměla to jednoduché. Odpor Johnové zlomila až na poslední dráze. V konečném součtu Náchod porazil o 49 kuželek více, což znamenalo vítězství Náchoda v poměru 5:3.

Kaucká – Hrdinová                   2:2 (541:548)

Pekařová – Majerová                3:1 (521:527)

Wajsarová – Bezdíčková          3:1 (526:511)

Kolářová – Adamů D.               2:2 (530:551)

Jánová – Šimůnková                2:2 (544:542)

Johnová – Cvejnová                 1:3 (557:589)