Zápas Náchoda B v Ústí nad Labem se od začátku vyvíjel jednoznačně ve prospěch hostí. Již po třech drahách bylo jasné, že Náchod povede 2:0. Denisa Kovačovičová ztratila s Eliškou Holakovskou pouze půlbod a porazila soupeřku o více než 100 kuželek. Výrazným rozdílem vyhrála i Karolína Kovaříková nad Marcelou Bořutovou. Náchod vedl po první třetině 2:0 s neuvěřitelným náskokem 171 kuželek.

I ve druhé třetině rozhodly hráčky Náchoda o svých vítězstvích v nejkratším možném čase. Adéla Víšová udivila třeni drahami nad 150 kuželek a nakonec zůstala jen 6 kuželek pod šestistovkou. Šárku Vohnoutovou porazila o 75 kuželek. Denisa Nálevková měla na první šedesátku 316 kuželek. Druhou půlku hodně pokazila, přesto to na přesvědčivé vítězství nad Janou Balzerovou stačilo. Náchod měl po dvou třetinách propastný náskok 285 kuželek a na body vedl 4.0.

Trochu vyrovnanější byl zápas až v poslední třetině. Helena Mervartová narazila na nejlepší domácí hráčku Terezu Odstrčilovou a po kvalitním výkonu poměrně jasně vyhrála. Nejblíže zisku bodu pro Ústí byla Eva Jandíková. Vyhrála první dvě dráhy proti Lucii Slavíkové. Lucie Slavíková zápas otočila až v poslední dorážce a vyhrála jen o 3 kuželky. Náchod B vyhrál v Ústí naprosto jasně 8:0 o 319 kuželek a vede druhou ligu bez ztráty bodu.

Holakovská – Kovačovičová    0,5:3,5 (447:556)

Bořutová – Kovaříková             1:3 (461:523)

Vohnoutová – Víšová               0:4 (519:594)

Balzerová – Nálevková             1:3 (513:552)

Odstrčilová – Mervartová         1:3 (537:568)

Jandíková – Slavíková             2:2 (512:515)