Ženy Náchoda B hrály v Ústí nad Labem proti týmu, který je dokázal nedávno doma potrápit. Tentokrát byl ale vývoj zápasu jednoznačnější. Adéla Víšová nastoupila netradičně v úvodu a předvedla kvalitní výkon 576 kuželek. Dařilo se jí hlavně na druhé dráze, kde hodila 164 kuželek. Svoji soupeřku Barboru Vašákovou porazila o 43 kuželek. Eliška Boučková začala hodně špatně, na první dráze dala jen 95 kuželek. Pak se ale rozehrála k výbornému výkonu a dokázala porazit Evu Jandíkovou. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 61 kuželek.

Druhá třetina byla zcela ve znamení Náchoda. Jediný domácí dílčí bod uhrála hned na první dráze Šárka Vohnoutová. Pak už jasně vládly zkušené náchodské hráčky Milena Mankovecká a Dana Adamů. Milena Mankovecká vyhrála nad Šárkou Vohnoutovou 3:1 a Dana Adamů nad Janou Balzerovou 4:0. Po dvou třetinách bylo prakticky rozhodnuto, Náchod vedl 4:0 o 115 kuželek.

V poslední třetině se nějaké body podařilo uhrát i Ústí. Lucie Slavíková už byla blízko vítězství. Po třech drahách vedla nad Terezou Odstrčilovou o 26 kuželek. Poslední dráhu ale zahrála domácí hráčka podstatně lépe a nakonec sebrala Lucii Slavíkové vítězství o 2 kuželky. Slabší den si tentokrát vybrala Helena Mervartová, nešly jí ani plné ani dorážka a měla příliš mnoho újezdů. Její porážka s Věrou Slezáčkovou ale neměla vážnější následky, pouze kosmeticky upravila vítězství Náchoda na 6:2 a 59 kuželek. Po páté výhře za sebou Náchod na 3. místě stále drží kontakt s čelem tabulky.

Vašáková – Víšová                   2:2 (533:576)

Jandíková – Boučková             2:2 (516:534)

Vohnoutová – Mankovecká      1:3 (499:537)

Balzerová – Adamů D.             0:4 (538:554)

Odstrčilová – Slavíková           2:2 (539:537)

Slezáčková – Mervartová         3:1 (524:470)