V Kosmonosech, kde mají domácí dráhy Neratovice, se kromě kuželkářů Červeného Kostelce představily i ženy Náchoda B. Zápas byl od začátku jednoznačnou záležitostí hostí. Kateřina Majerová jasně vyhrála všechny čtyři dráhy nad Annou Doškářovou. Adéla Víšová sice v polovině zápasu s Karolínou Kovaříkovou prohrávala, ale vydařená druhá polovina jí přinesla vítězství. Po první třetině Náchod vedl 2:0 a v kuželkách měl poměrně vysoký náskok 107 kuželek.

Ve druhé třetině si slabší den vybrala Denisa Nálevková a Jana Samoláková přes ni získala jediný bod domácích. Denisa Kovačovičová sice začala nepřesně, ale její výkon se postupně zlepšoval a nakonec jasně porazila Hanu Mlejnkovou. Po dvou třetinách bylo za stavu 3:1 a 122 kuželek pro Náchod již o vítězi prakticky rozhodnuto.

Jednoznačný vývoj zápasu pokračoval i v poslední třetině. Helena Mervartová si snadno poradila s často ujíždějící Evou Dvorskou. Poslední bod pro Náchod přidala Eliška Boučková, když dokázala porazit nejlepší hráčku domácích Lucií Holubovou. Zápas byl jednoznačnou záležitostí hostí, Náchod neměl se slabším soupeřem žádný problém.

Kovaříková – Víšová               1:3 (519:552)

Doškářová – Majerová K.         0:4 (476:550)

Samoláková – Nálevková         3:1 (510:492)

Mlejnková – Kovačovičová       1:3 (508:541)

Dvorská – Mervartová               0:4 (459:537)

Holubová – Boučková              2:2 (538:544)