Další utkání sehrál Náchod na drahách nebezpečného Benešova. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Martin Kováčik ztratil na Tomáše Svobodu na prvních dvou drahách celkem 45 kuželek. Pak se ale Martin zlepšil a ztrátu mírně snížil. Vyrovnaný zápas mezi Tondou Hejzlarem a Petrem Červem rozhodla až poslední dráha, ve které domácímu hráči nevyšly plné. Při stavu 1:1 měl Benešov mírný náskok 19 kuželek.

Tomáši Majerovi nevyšla první dorážka. Pak se ale výrazně zlepšil a na dalších třech drahách porazil Jardu Fraňka. Přesnou a vyrovnanou hru předváděl Denis Hofman. Vítězstvím nad Ivanem Janušem přidal další bod pro Náchod. Náchod tak po dvou třetinách disponoval mírným vedením 3:1 o 20 kuželek.

Dlouho to vypadalo, že Náchod těsně vyhraje. Ještě v polovině poslední třetiny vedl Náchod o 30 kuželek. Pak se ale rozehrál dosud nevýrazný Mirek Šostý a na druhé šedesátce hodil 327 kuželek. Takovému náporu Láďa Beránek nedokázal čelit. Bod pro Náchod nakonec zachraňoval Honza Adamů. Vedl sice před poslední drahou nad Lukášem Kočím o 29 kuželek, před dorážkou ale z jeho náskoku zbyly jen 3 kuželky. Těsný náskok nakonec ale Honza udržel. Náchod si tak z Benešova odváží pouze bod, když o druhý bod ho obral hlavně výborný výkon Mirka Šostého.

Svoboda – Kováčik      2:2 (548:517)

Červ – Hejzlar              1,5:2,5 (522:534)

Franěk – Majer T.         1:3 (545:562)

Januš – Hofman           1:3 (534:556)

Kočí –   Adamů J.         2:2 (529:536)

Šostý – Beránek           3:1 (593:545)